IX Królewskie Źródła 2015

Błąd WP Google Maps

Aby mieć pewność, że Twoja mapa jest wyświetlona prawidłowo, proszę wprowadzić Twój klucz Google Maps JavaScript API w zakładce Maps->Settings->Ustawienia zaawansowane.

Ciepłe IX spotkanie przebiegło fantastycznie, odwiedziło nas ponad 140 osób i mam nadzieję, że wszyscy bawili się dobrze.

Jak zawsze dziękuję wszystkim przybyłym za wspólnie spędzony czas. W tym roku pogoda była znakomita, praktycznie impreza odbyła bez opadów deszczu, a temperatura rozpieszczała jak na listopadowy dzień.

Dziękuję naszym współorganizatorom Kasi SQ5NHK i Jarkowi SQ5NHJ za przepiękne smycze i identyfikatory.

I na koniec koleżankom i kolegom:  Urszuli SP7UWO, Jerzemu SP7SQI, Zbyszkowi SQ5NBS, Kamilowi SQ7EQK, Mariuszowi SQ7HGN, Edwardowi SP7SQK, Andrzejowi SQ5LTT i jego żonie Agatce, Andrzejowi SQ7HUM, Zbyszkowi SQ5LNI, Tadeuszowi SQ5NBP za pomoc i organizację. Bardzo mocno chciałbym również podziękować również mojej Magdusi, która jakoś ze mną wytrzymuje %*}

Zdjęcia ze spotkania będą poniżej, jak ktoś ma jakieś linki do własnej galerii i chciałby się podzielić, to proszę o przesyłanie:

SQ5LTL (panoramy) i zdjęcia SQ5LTT

SP7SQI

SQ5NWO

SP8IPJ – I i SP8IPJ – II

Do kolejnego spotkania!

Paweł SQ5LTL

W dniu 07.11.2015 od godziny 10:00 zapraszamy krótkofalowców z rodzinami na IX Spotkanie, które odbędzie się na terenie Królewskich Źródeł w Puszczy Kozienickiej.

Wszystkich zarejestrowanych krótkofalowców tradycyjnie gościmy gorącymi napojami i kiełbaskami prosto z ogniska.
W miejscu spotkania wystawiony zostanie obiekt ZRODLA w systemie APRS nadający drogą radiową koordynaty miejsca dojazdu.
Oto link do punktu, w którym odbędzie się nasze spotkanie do obejrzenia w Google Maps.

Na częstotliwości przemiennika Kozienice (+EchoLink) 439.200 CTCSS 118,8Hz i 145.550 będzie pracowała stacja naprowadzająca mobile.

W tym roku Nadleśnictwo Kozienice zaoferowało przewodnika, który oprowadzi gości po terenie ścieżki dydaktycznej. START o 14:00!

Lista osób zarejestrowanych

Na terenie Królewskich Źródeł od tego roku działa dodatkowo płatny punkt gastronomiczny i prawdopodobnie będzie otwarty podczas naszego spotkania.

I na koniec przypominamy motto od lat przyświecające naszym spotkaniom „Nie ma złej pogody, są tylko źle ubrani ludzie”.

Organizatorzy spotkania:
Jerzy SP7SQI, Edward SP7SQK, Zbyszek SQ5NBS, Kamil SQ7EQK, Zbyszek SQ5LNI, Andrzej SQ7HUM, Mariusz SQ7HGN i Paweł SQ5LTL
SERDECZNIE ZAPRASZAJĄ

Duże podziękowania dla sponsorów tegorocznej imprezy:
Jerzego SP7SQI
Edwarda SP7SQK
Kamila SQ7EQK
Mariusza SQ7HGN
Zbyszka SQ5NBS
Andrzeja SQ5LTT
Pawła SQ5LTL
Andrzeja SQ7HUM
Zbyszka SQ5LNI
Tadeusza SQ5NBP
Oraz wszystkich zeszłorocznych odwiedzających, którzy wykonali „gest w stronę skrzynki”.

Spotkanie 2014

Miejsce spotkanie:

Jak dojechać?
Na trasie 737 (Kozienice-Radom) trzeba skręcić na 31 kilometrze pomiędzy słupkiem 4 a 5 w leśną drogę i jechać cały czas prosto (3,5 km) do parkingu.

4 odpowiedzi do “IX Królewskie Źródła 2015”

  1. Dziękuję organizatorom a szczególnie Jurkowi SP7SQI którego znam od 1993r i Pawłowi SQ5LTL nosimy te same Nazwiska przypadek za wspaniałą organizację
    Imprezy Żródła Królewskie 2015r oraz pozostałym Kolegom. Moje już 3-cie spotkanie.Może dożyję do 4-ch (65 lat) Pozdrawiam serdecznie Marek Czajka SP5XZM 73″ do przyszłego roku.

Dodaj komentarz