Królewskie Źródła 2014

Nasze VIII spotkanie przeszło już do historii. Przybyło około 130 osób i mam nadzieję, że wszyscy bawili się dobrze. Mimo, że był una to ostatni weekend wholesale nba jerseys przed Wszystkimi Świętymi to frekwencja dopisała wyśmienicie.

Dziękuję wszystkim przybyłym za wspólnie spędzony czas, szczęśliwcom gratuluję wygranych w naszej loterii. Co prawda nie padał zamawiany deszcz i śnieg, ale aura okazała się i tak dość łaskawa.

Obowiązkowo dziękuję naszym sponsorom Jarkowi SQ5NHJ i rego rodzinie oraz Mariuszowi SQ7HGN za wsparcie rzeczowe i finansowe.

Dziękuję organizatorom: Andrzejowi SQ7HUM, Jerzemu SP7SQI, Zbyszkowi SQ5NBS, Kamilowi SQ7EQK,  strona Mariuszowi SQ7HGN, Stanisławowi LTL i innym, którzy pomagali w organizacji .

Zdjęcia ze spotkania:

SP5OXF

SP7SQI

SP5XZM

SQ5LTT

SQ5NWO

 

Do kolejnego spotkania!

Paweł SQ5LTL


 


 

W dniu 25.10.2014 od godziny 10:00 zapraszamy krótkofalowców z rodzinami na VIII Spotkanie, cheap nfl jerseys które odbędzie się na terenie Królewskich Źródeł w Puszczy Kozienickiej.
Wszystkich krótkofalowców tradycyjnie gościmy gorącymi napojami i kiełbaskami prosto z ogniska.
W miejscu spotkania wystawiony zostanie obiekt ZRODLA w systemie APRS nadający drogą radiową koordynaty miejsca dojazdu.
Oto link do punktu, w którym odbędzie się nasze spotkanie do obejrzenia w Google Maps.

Na częstotliwości przemiennika Kozienice (+EchoLink) 439.200 CTCSS 118,8Hz i 145.550 będzie pracowała stacja naprowadzająca mobile.

W tym roku po raz pierwszy organizujemy loterię, którą ufundowało Nadleśnictwo Kozienice i Starostwo Powiatowe w Kozienicach. Warunkiem wzięcia 3.0 udziału w loterii jest:

  • zarejestrowanie się na listę pod linkiem podanym poniżej
  • osobisty odbiór ręcznie wypisanego identyfikatora

Spełnienie obydwu warunków uprawnia do udziału w loterii, która odbędzie się zaraz po the godzinie 14:00 po zdjęciu grupowym

FORMULARZ REJESTRACJI

Lista zarejestrowanych osób.

I na Remembering koniec przypominamy motto od lat przyświecające naszym spotkaniom „Nie ma złej pogody, są tylko źle ubrani ludzie”.

Organizatorzy spotkania:
Jerzy SP7SQI, Zbyszek SQ5NBS, Kamil SQ7EQK, Zbyszek SQ5LNI, Andrzej SQ7HUM, Tadeusz SQ5NBP, Mariusz cheap nba jerseys SQ7HGN i Paweł o SQ5LTL
SERDECZNIE ZAPRASZAJĄ

VII Spotkanie

Miejsce spotkanie:

Jak dojechać?
Na trasie 737 (Kozienice-Radom) trzeba skręcić na 31 kilometrze pomiędzy słupkiem 4 a 5 w leśną drogę i jechać cały czas prosto (3,5 km) do parkingu.

Dodaj komentarz