Królewskie Źródła 2017

W dniu 11.11.2017 od godziny 10:00 zapraszamy krótkofalowców z rodzinami na XI Spotkanie, które odbędzie się na terenie Królewskich Źródeł w Puszczy Kozienickiej.

Aby w pełni uczestniczyć w naszej imprezie prosimy o wypełnienie FORMULARZA REJESTRACJI

W miejscu spotkania wystawiony zostanie obiekt ZRODLA w systemie APRS nadający drogą radiową koordynaty miejsca dojazdu.
Oto link do punktu, w którym odbędzie się nasze spotkanie do obejrzenia w Google Maps.

QRG lokalne 145.550 tu pomagamy dojechać na spotkanie. Lepiej zabrać z sobą radio, aby nie błądzić potem tygodniami po lesie. 😉

W tym roku ponownie Nadleśnictwo Kozienice zaoferowało przewodnika, który oprowadzi osoby lubiące poszerzanie swojej wiedzy po terenie ścieżki dydaktycznej.

Lista osób zarejestrowanych

I na koniec przypominamy motto od lat przyświecające naszym spotkaniom

 „Nie ma złej pogody, są tylko źle ubrani ludzie”.

W imieniu organizatorów gorąco zapraszamy Mariusz SQ7HGN

3 odpowiedzi do “Królewskie Źródła 2017”

  1. Witam wieczorową porą.Mam wielki problem.Moja Mała Czarna odmówiła posłuszeństwa i nie Mam jak pojechać na Żródła a było by już 5 raz..Może ktoś z Kolegów miał By jedno miejsce by Mnie zabrać jadąc przez Piaseczno.Będę zobowiązany.Pozdrawiam Marek SP5XZM.ps kontakt ze Mną e:mailem a pużniej telefon sp5xzm@wp.pl

  2. Witam Wszystkich.Parę minut temu przyjechałem do Piaseczna.Dziękuję za wspaniałą Imprezę Żródła Królewskie 2017 Organizatorom oraz Mariuszowi za Kuchnię (pierwszy raz Sam) gotował.I wszystkim którzy się przyczynili do tego by było fajnie.
    Marek SP5XZM do zobaczenia za rok 73″

Dodaj komentarz