Nowa strona

Cześć, ze względu na fakt, że PHP-Fusion już zrobiło się bardzo stare i nie rokuje na dalszy rozwój następuje zmiana CMSa. W tym wydaniu zasada działania na stronie będzie mniej restrykcyjna. Rimini Nie wymagane jest już logowanie, aby napisać coś na forum, aby skomentować artykuł. Stawiamy na większą wolność cheap mlb jerseys i mniejszą kontrolę użytkowników. Regulamin strony nadal obowiązuje i jest dostępny w About. cheap jerseys Tak czy inaczej, zmiany musiały kiedyś nastąpić i właśnie to ma miejsce. Zapewne wszyscy się niebawem cheap jerseys do tego przyzwyczają. Meritum is tej strony czyli „artykuły” zostały przeniesione. Stare forum zostało zapisane w formie artykułu jako ARCHIWUM i aby cURL skorzystać z tak To bogatych treści wystarczy użyć wyszukiwarki.

Każdy użytkownik, który założy konto ma możliwość pisania newsów na stronę główną.

7 odpowiedzi do “Nowa strona”

 1. Witam.
  „Nie wymagane jest już logowanie, aby napisać coś na forum, aby skomentować artykuł. Stawiamy na większą wolność i mniejszą kontrolę użytkowników. ”
  Czy mam rozumieć, że może pisać i komentować każdy, kto tu tylko zawita? Bez logowania się? Czy forum nadal będzie dla krótkofalowców czy dla wszystkich? Czy będzie dział „Administratorzy”? Obawiam się, że może być tak samo, jak jest przy komentowaniu na pewnych witrynach typu informacyjnego. Obym był złym prorokiem i moje słowa zamieniły się w g….o. Jednak obawy pozostają. Może bezpodstawne? Funkcjonalność może zostać oceniona po dłuższym użytkowaniu, szata graficzna mniej ważna (stare było ładniejsze…), ale to odczucia subiektywne. Nakładu pracy Pawła nie sposób ocenić, TNX! Pawle.
  Pozdrawiam,
  Zdzisław, SQ5BPX

  1. Cześć, Zdzisławie to jest nowe podejście do tematu. Jeżeli uznamy, że potrzebne nam będzie takie forum, to się je założy. Osobiście zaobserwowałem spadek zainteresowania zagadnieniami związanymi z EL. Zawsze wszystko co nowe, musi pokonać to do czego się przyzwyczailiśmy 🙂 i często nie unika się błędów przy nowych inicjatywach. Dzięki za uwagi!

  1. Myślę że to wina całej tej dzisiejszej technologi. Kiedyś było inaczej. Nie było komórek, internetu, więc zostawało krótkofalarstwo i cb radio. Rozmowa z kimś przez takie cudo jakim jest radio to było coś, a jak ktoś miał już licencję i swoje własne radio… Sam nie znam tamtych czasów. A szkoda. Tą historie opowiedział mi jeden z kolegów, od którego uczyłem się i uczę krótkofalarstwa.

 2. Paweł na nowej stronie nie mogę się zalogować. Podjąłem próby ponownego zarejestrowania się ale nic z tego. Nie wiem po co te cudowania z kodem z obrazka, to jest nie do przejścia. Siedziałem pół godziny nad tym, wpisywałem to co się wyświetlało i nic – ciągle błąd.
  Odpuściłem sobie nie ma co zawracać głowy. Zatem jestem tym co tylko sobie może popatrzeć…… 😉
  Pozdrawiam i tęsknię za starą stroną 😉

Dodaj komentarz